دانلود نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی معماری (آرشیو کامل)

0 دیدگاه
مقاله آموزشی
1/5 - (1 امتیاز)
نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی

دانلود نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی معماری

نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی معماری یکی از بهترین میانبرهای کوتاه برای رسیدن به مجوز نظام مهندسی معماری است. امسال هم مثل سال های قبل خیلی سریع نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی منتشر شد.

 

نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی ۱۴۰۲

حتما شما هم شنیدی که برای اینکه تسلط بیشتری روی سوالات آزمون داشته باشی باید نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی را هم بخونی؟!
پس از هر آزمون بلافاصله، پاسخنامه تشریحی آزمون های نظام مهندسی وارد سایت ما می شود.
پس با وجود دسترسی راحت به نمونه سوالات می تونی در آزمون هر سه گرایش مهندسی معماری یعنی محاسبات، نظارت و اجرا با خیال راحت شرکت کنی.

 

دسترسی به نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی معماری

من برای اینکه بتونی بدون دغدغه، به سوالات آزمون های هر سه گرایش دسترسی داشته باشی لینک دانلود نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی معماری در هر گرایش را، به صورت جداگانه در اینجا قرار دادم.
علاوه بر سوالات می تونی پاسخنامه های تشریحی روهم که آپلود کردم دانلود کنی.
امیدوارم که با دانلود و مطالعه این فایل ها، قدم بزرگی در مسیر موفقیت شما داوطلبان عزیز برداشته باشم.

شما باید اول روی مطالعه کامل منابع آزمون نظام مهندسی که در مقاله ی قبلی درج شد تمرکز داشته باشی. قبلا هم اشاره کردم حل کردن تست های نمونه قبل از اینکه در آزمون شرکت کنی، البته، به درستی، تأثیر زیادی در قبولی شما دارد.
در ادامه برخی موارد نیز هست که به شما کمک می کنه با آمادگی بیشتری وارد حوزه آزمون شوی.

برای مشاهده و دانلود نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی در رشته معماری همراه با پاسخنامه ها به پایین صفحه برو.
سوالات بر اساس هر سال تفکیک شده و با پاسخنامه هایشان ارائه شده که می تونید خیلی راحت از آنها استفاده کنید.

 

شرایط پذیرش در آزمون نظام  مهندسی معماری

اولین شرطی که می تونید در آزمون های نظام مهندسی قبول بشید، این‌ هست که سه سال از زمان فارغ التحصیل شما گذشته باشه. پس به این توجه کن که اگر زودتر آزمون بدی حتی اگر قبول هم بشی مدرکی که دریافت میکنی اصلا قابل قبول نیست. پس قبل از اینکه وارد لینک ثبت نام آزمون نظام مهندسی معماری بشی حساب کن ببین ۳ سال را گذرونده باشید.

دومین شرط این هست که مدارکی که داری حتما با رشته ای که می خواهی در آزمون نظام مهندسی معماری شرکت کنی مرتبط باشه. حالا از کجا باید مطمئن شی؟ تنها کاری که باید انجام بدی مراجعه به واحد عضویت سازمان نظام مهندسی استان خودت هست.

نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی معماری

نکات مهم برای قبولی در آزمون نظام مهندسی

حتما شما هم به این فکر کردی چطوری بقیه داوطلبان در آزمون قبول شدند؟ اولین دلیل پشتکار و تمرکز روی هدف است. هدف شما هم قبول شدن در آزمون نظام مهندسی معماری هست که باید برای آن تلاش کنی و به تجربه پذیرفته شدگان قبلی نیز تکیه کنی.

برای قبول شدن در آزمون نظام مهندسی فقط حفظ کردن و تسلط بر منابع آزمون کافی نیست. اکثر افرادی که در این آزمون شرکت کرده اند به اهمیت مدیریت زمان و برنامه مطالعاتی اشاره کردند. شما باید تکنیک های مدیریت زمان را بلد باشی و یک برنامه مطالعاتی موفق را دنبال کنی. برای زمانی که داری باید ارزش قائل بشی و برنامه ریزی داشته باشی.
علاوه بر اینها و دانلود نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی، نکاتی را که هم در اینجا برات نوشتم‌ را با دقت بخون و اجرا کن.

 

دانلود نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی معماری

بعد از اینکه برنامه ریزی کردی و هدفت را مشخص کردی باید این نکته را فراموش نکنی که بدون تمرین تست زنی قبولی سخت میشه حتی اگه خیلی مسلط به مطالب و منابع آزمون باشی. پذیرفته شدن در آزمون نظام مهندسی خیلی دشوار میشه اگر هیچ مهارتی برای تست زدن نداشته باشی پس بهتره قبل از وارد شدن به حوزه آزمون دانلود نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی معماری را در برنامه ریزی قرار بدی.

پس از این کار، شرایطی مشابه با شرایط آزمون را برای خودت محیا کن و خودت را محک بزن تا بدانی چقدر به سوالات مسلط هستی. البته سعی کن از سوالات تکراری استفاده نکنی.
آشنایی با نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی در هر سه گرایش برای تضمین قبولی کاملا ضروریه.
می تونی با وجود پاسخ‌های تشریحی بیشتر با سوالات آشنا بشی. در حال حاضر در این مطلب کلیه نمونه سوالات طراحی محاسبات نظام مهندسی معماری و نمونه سوالات نظام مهندسی اجرا و نظارت معماری در دسترس شماست و می تونی خیلی راحت به آنها دست یابی.

 مانند همه آزمون ها، سوالات این آزمون نیز شامل سوالات، سخت، متوسط و ساده هست و طبیعی است که اول با سوالات ساده شروع کنی که در وهله اول ناامید نشی و احساس پوچی نداشته باشی. سپس به مرور سوالات متوسط بپرداز و در پایان پرسش های سخت تر را جواب بده و بررسی کن.

اطلاع از بودجه بندی نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی

هر آزمون، از یک سری بودجه بندی برخوردار است که با مطالعه نمونه سوالات می تونی آنها را پیدا کنی. وقتی که از بودجه بندی نمونه سوالات آزمون‌های نظام مهندسی معماری آگاه باشی، قطعاً راحت تر و سریع تر می تونی به سوالات پاسخ بدهی و در نتیجه، آزمون را با موفقیت پشت سر می ذاری.

بنابراین در صورتی که بدونی کدوم یک از قسمت های آزمون مهم تر است، نتیجه بهتری از آزمون به دست میاری.

نمونه سوالات

دانستن کلید واژه نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی

زمانی که به دنبال دانلود نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی معماری هستی بهتر است کلید واژه درست را بلد باشی. چون در زمان جستجو به نتیجه درست و سریع تری میرسی و به مشکل بر نمیخوری.
به همین علت پیشنهاد می کنم در زمان جستجو برای دانلود نمونه سوالات آزمون های مهندسی معماری، از کلید واژه آزمون نظام مهندسی معماری استفاده کنی.

تمرین و تست زدن زیاد نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی معماری

برای اینکه به افزایش عملکردت‌ کمک کنی و سرعتت برای پاسخدهی سوالات آزمون بالا ببری تکرار تمرین سوالات آزمون هایی که دانلود کردی خیلی بهت کمک میکنه‌.
سعی کن در هر حوزه تست های زیادی را بزنی و البته با دقت بالا که تسلط بیشتری به آزمون نظام مهندسی که در پیش داری، پیدا کنی

 

شرکت در آزمون های آنلاین نظام مهندسی

یک روش دیگر برای اینکه بتونی آمادگی خودت را بالا ببری و با درصد بالایی به سوالات جواب بدی علاوه بر دانلود نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی معماری، شرکت در آزمون های آنلاین مهندسی است. در آزمون های آنلاینی که اجرا می شود از کلیه نمونه سوالات هر گرایشی به کار برده می شه که تاثیر زیادی در محک زدن شما داره.
برخی نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی معماری مربوط به نظارت، پاسخ های تشریحی دارند که با خواندن‌ آن‌ها میتونی راحت به مطالب مسلط بشی. با تکرار و بررسی بیشتر به مراتب تسلطت بیشتر میشه و بدون استرس در آزمون حاضر میشی.

 

خلاصه

در این مطلب سعی کردم از ضرورت استفاده از نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی معماری برات بگم. علاوه بر این گفته شد که در چه شرایطی می تونی وارد آزمون نظام مهندسی بشی و چه راهکارهایی برای موفقیت در این آزمون وجود دارد.
شما با تکرار و تمرین تست زنی، با دانلود نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی سال های گذشته می تونی تسلط زیادی برای آزمون در هر سه گرایش داشته باشی. برای این کار به قسمت دانلود نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی برو و به آرشیوی از تمام سوالات دسترسی پیدا کن. موفق باشی.

 

نویسنده : مهندس ایمان قادری، طراح و معمار مجموعه مهندسی راز معماری       تصویر ایمان قادری

صفحه اول سایت راز معماری 

ارتباط با ما

دانلود دوره های آموزشی 

آدرس پیج اینستاگرام راز معماری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

preloader