دوره نکات اجرائی ساختمان برای معماران

همانطور که در پوستر مقاله مطالعه کردید قرار است یک دوره به مبلغ ۲۵ میلیون تومان در فروردین ماه برای متخصصین معماری ساخته شود و به نکات اجرایی حرفه‌ای راجع به ساختمان‌های مسکونی پرداخته شود. توجه داشته باشید که این دوره راجع به یک ویلا و استخر آن است و علت این انتخاب این است که بتوان نکات اجرایی بیشتر و کاربردی تری را توضیح داد.

در ضمن این دوره در اردیبهشت ماه اکران و به بازار عرضه می‌گردد لذا به جهت کمک به معماران و با توجه به هدف این مجموعه برای بهبود علم دانشجویان معماری عزیز تصمیم داریم با قرار دادن یک دوربین در کنار استودیو اجازه دهیم ، اساتید و دانشجویان معماری نیز از این دوره به صورت رایگان بهره مند شوند.

در صورتی که شما استاد یا دانشجو یا علاقه مند به علم معماری می‌باشید و تمایل به یادگیری بیشتر علم اجرای ساختمان دارید با ثبت نام خود به اطلاعات بیشتری همچون زمان ثبت نام و نحوه تماشای لایو های زنده ی این دوره دست می یابید

 

[table id=1 /]

توجه

لازم به ذکر است،  به دلیل اینکه در حال تهیه و تدارک مقدمات اولیه این دوره می‌باشیم لذا اطلاعاتی همچون زمان برگزاری و ضبط فیلم‌ها و زمان پخش شدن لایو و لینک تماشا در فروردین ماه به اطلاع تمامی دوستانی که فرم را پر کرده باشند به صورت ایمیل و پیامک ارسال می‌گردد و در اینباره سوال نفرمائید.

فرم ثبت نام دوره ی نکات اجرایی ساختمان

پیمایش به بالا